КЗ"СТАДНИЦЬКА ГІМНАЗІЯ"

Вітаємо Вас на нашому шкільному сайті!

Наша школа – це школа радості для учнів, школа творчості для вчителів, школа спокою і надії для батьків, а успіх – для всіх!

Школа була завжди ключовою установою у цивілізованому суспільстві. Адже тут починається формування свідомої Особистості, готової до бурхливого, сповненого звершеннями життя у суспільстві. Всі, хто зумів самостійно прочитати ці рядки вже напевне перегорнув свою першу сторінку шкільного життя, а можливо прочитав вже і не одну книгу не лише шкільного, а й дорослого, наповненого досвідом життя. І у кожного, без винятку, залишаються або залишилися чи не найприємніші спогади про шкільні будні...

Ми хочемо, щоб наша школа стала острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку, щоб її випускники на все життя засвоїли просту істину: "Якщо хочеш стати щасливим, то слідуй золотому правилу – розум у голові, мудрість у серці, здоров'я в тілі".

На сторінках сайту Ви знайдете чимало цікавої інформації про діяльність навчального закладу. Зможете переглянути фотографії із шкільного життя, ознайомитесь з нормативними документами, педагогічними розробками вчителів та поспілкуватись з дирекцією школи і залишити свої побажання.

КЗ "Стадницька гімназія" у фейсбук - https://www.facebook.com/groups/135313643765977

19 бер. 2024
А ви знаєте що таке "гра в радість"? Ми з учнями 5 класу уже знаємо, завдяки твору Елеонор Портер "Полліанна". Цей неповторний роман вчить ніколи не здаватися, бути оптимістом, шукати радість у навіть найважчих та найсумніших подіях. Маленька дівчинка настільки вірила у "гру в радість", якої її навчив тато, що навчила усе містечко, в яке нещодавно переїхала, у неї грати та зробила їхнє "сіре" життя - "різнобарвним".
9 бер. 2024
Сьогодні ,відзначаючи 210-річницю від дня народження Тараса Шевченка, ми вклоняємось перед Великим Кобзарем, який своїм життям, своєю наскрізною українською вдачею, своїм безсмертним словом – є прикладом невтомного борця за волю, правду, мир та єднання.
26 лют. 2024
26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, що був встановлений 2020 року Указом Президента України на вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.