4 квіт. 2024

Хаб Доброчесності

Щасливі бути частиною великого цілого! 3 квітня, разом із представниками дружніх шкіл Вінницької міської територіальної громади, взяли участь у чудовому заході. На базі комунального закладу «Вінницька гімназія №24» майже рік тому відбулось відкриття Хабу Доброчесності, який є частиною пілотного проєкту «Прозора школа» від Офісу доброчесності НАЗК України.
3 квіт. 2024

Конференція «Освіта під час кризи. Світові уроки дослідження PISA»

1 квітня у комунальному закладі «Вінницька гуманітарна початкова школа №25» у співпраці з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) відбулася офлайн конференція «Освіта під час кризи. Світові уроки дослідження PISA».
3 квіт. 2024

Гра "Світ громад"

Представники нашого закладу мали можливість познайомитись з надзвичайно цікавою грою "Світ громад"!
2 квіт. 2024

Атестація педагогів

Березень завжди є дуже плідним місяцем для роботи педагогів. Щорічно саме тоді проходить підсумкове засідання атестаційної комісії. У цьому навчальному році ми зустрілися з непростими викликами, які принесло із собою нове положення про атестацію. Та вчителі звикли працювати й розвиватися в різних умовах, гідно несучи свої знання і уміння.
29 бер. 2024

Спортивні змагання серед працівників освіти і науки Вінницького району

Поки учні відпочивали на канікулах, учителі наполегливо працювали. Серед різних видів діяльності, до яких долучався наш педагогічний колектив, були і спортивні змагання серед працівників освіти і науки Вінницького району.
28 бер. 2024

Підсумки ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

В усіх областях України та місті Києві 3 лютого 2024 року відбувся фінальний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Фіналістами конкурсу стали 744 здобувачів закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти, студенти та курсанти закладів вищої освіти.
19 бер. 2024

А ви знаєте що таке "гра в радість"?

А ви знаєте що таке "гра в радість"? Ми з учнями 5 класу уже знаємо, завдяки твору Елеонор Портер "Полліанна". Цей неповторний роман вчить ніколи не здаватися, бути оптимістом, шукати радість у навіть найважчих та найсумніших подіях. Маленька дівчинка настільки вірила у "гру в радість", якої її навчив тато, що навчила усе містечко, в яке нещодавно переїхала, у неї грати та зробила їхнє "сіре" життя - "різнобарвним".
9 бер. 2024

210-річниця від дня народження Тараса Шевченка

Сьогодні ,відзначаючи 210-річницю від дня народження Тараса Шевченка, ми вклоняємось перед Великим Кобзарем, який своїм життям, своєю наскрізною українською вдачею, своїм безсмертним словом – є прикладом невтомного борця за волю, правду, мир та єднання.
26 лют. 2024

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, що був встановлений 2020 року Указом Президента України на вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.
23 лют. 2024

Інтелектуальна гра «Click travel»

23 лютого 2024 року, команда учнів 6-го класу, ВПЕРШЕ взяла участь у відбірковому турі інтелектуальної гри «Click travel».