Дистанційне навчання

Педагогічний колектив КЗ "Стадницька гімназія" продовжує здійснювати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. Доступ до уроків, які не потребують онлайн-спілкування між вчителем та учнями, здійснюється відповідно до розкладу уроків та дзвінків для учнів 1-9 класів. У разі організації освітнього процесу в режимі реального часу, вчитель завчасно повідомляє дату та час.
Нагадуємо, що під час дистанційного навчання здійснюється оцінювання здобувачів освіти їх вчителями (крім 1-3 класів). Тому просимо відповідально та ретельно виконувати вказівки педагогів, вчасно готувати домашнє завдання та проходити електронне тестування!
    Задля організації навчання учнів під час карантину заклад використовує асинхронне навчання -- тип навчання, в процесі якого обмін інформацією та інтеракціями між його учасниками - вчителями та учнями,  учнями між собою чи з електронними засобами навчання - відбувається не у реальному часі. Електронні ресурси, що використовуються для підтримки асинхронного навчання, включають у себе електронну пошту, соціальні мережі, електронні носії, дистанційні платформи та хмароорієнтоване середовище від Google тощо.
Дистанційна підтримка освітнього процесу в умовах карантину

Пропонуємо вчителям, батькам, школярам безкоштовні онлайн-ресурси для ефективного дистанційного навчання.