КЗ"СТАДНИЦЬКА ГІМНАЗІЯ"

Вітаємо Вас на нашому шкільному сайті!

Наша школа – це школа радості для учнів, школа творчості для вчителів, школа спокою і надії для батьків, а успіх – для всіх!

Школа була завжди ключовою установою у цивілізованому суспільстві. Адже тут починається формування свідомої Особистості, готової до бурхливого, сповненого звершеннями життя у суспільстві. Всі, хто зумів самостійно прочитати ці рядки вже напевне перегорнув свою першу сторінку шкільного життя, а можливо прочитав вже і не одну книгу не лише шкільного, а й дорослого, наповненого досвідом життя. І у кожного, без винятку, залишаються або залишилися чи не найприємніші спогади про шкільні будні...

Ми хочемо, щоб наша школа стала острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку, щоб її випускники на все життя засвоїли просту істину: "Якщо хочеш стати щасливим, то слідуй золотому правилу – розум у голові, мудрість у серці, здоров'я в тілі".

На сторінках сайту Ви знайдете чимало цікавої інформації про діяльність навчального закладу. Зможете переглянути фотографії із шкільного життя, ознайомитесь з нормативними документами, педагогічними розробками вчителів та поспілкуватись з дирекцією школи і залишити свої побажання.

КЗ "Стадницька гімназія" у фейсбук - https://www.facebook.com/groups/135313643765977

7 квіт. 2024
8 років традиції Зустрічі випускників у нашому закладі... 4-й рік ми не можемо зустріти наших випускників у стінах Стадницької гімназії через коронавірус та війну... 2-й рік як ми готуємо Зустріч - онлайн.
6 квіт. 2024
5 квітня Українська федерація «Спорт заради розвитку» організувала флешмоб «White card» у якому наш заклад взяв активну участь
5 квіт. 2024
На підтримку Захисників України, дитячий волонтерський центр «VinPatriot» ініціює благодійний марафон «Наближаючи Перемогу». Ініціатива триватиме у загальноосвітніх закладах Вінницької громади з 01 по 15 квітня 2024 року.