КЗ"СТАДНИЦЬКА ГІМНАЗІЯ"

Вітаємо Вас на нашому шкільному сайті!

Наша школа – це школа радості для учнів, школа творчості для вчителів, школа спокою і надії для батьків, а успіх – для всіх!

Школа була завжди ключовою установою у цивілізованому суспільстві. Адже тут починається формування свідомої Особистості, готової до бурхливого, сповненого звершеннями життя у суспільстві. Всі, хто зумів самостійно прочитати ці рядки вже напевне перегорнув свою першу сторінку шкільного життя, а можливо прочитав вже і не одну книгу не лише шкільного, а й дорослого, наповненого досвідом життя. І у кожного, без винятку, залишаються або залишилися чи не найприємніші спогади про шкільні будні...

Ми хочемо, щоб наша школа стала острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку, щоб її випускники на все життя засвоїли просту істину: "Якщо хочеш стати щасливим, то слідуй золотому правилу – розум у голові, мудрість у серці, здоров'я в тілі".

На сторінках сайту Ви знайдете чимало цікавої інформації про діяльність навчального закладу. Зможете переглянути фотографії із шкільного життя, ознайомитесь з нормативними документами, педагогічними розробками вчителів та поспілкуватись з дирекцією школи і залишити свої побажання.

КЗ "Стадницька гімназія" у фейсбук - https://www.facebook.com/groups/135313643765977

31 трав. 2024
З останнім дзвоником
30 трав. 2024
"Цікавий тиждень" сподобався учням, тому вони ініціювали продовження ☺️ Понеділок у гімназії пройшов у "Стилі 90-х"
24 трав. 2024
Талант року - традиційне міське свято, яке зібрало творчих та обдарованих здобувачів освіти вінницьких закладів. Віншування відбувалося за присутності міського голови Сергія Моргунова, заступниці мера Галини Якубович, директорки Департамент освіти Вінницької міської ради Оксани Яценко. Привітали обдаровану молодь зі здобутками у навчанні, творчості та спорті.