Учнівський проєкт"Хоробрі серця"

25 квіт. 2023
Кожен з нас розуміє, що час іде циклічно: минуле, сьогодення і майбутнє нерозривно пов’язані. Не дарма ж кажуть: «Майбутнє не прийде до того, хто забув минуле». Ми народжуємося, дорослішаємо, стаємо старше. Життя йде своєю чергою, і через роки зберігаються лише спогади. Навіщо ж вони потрібні? Якою силою вони володіють? У кожної людини свої спогади. Вони є радісними і не дуже, проте інколи вони бувають трагічними.

Війна.... це завжди біль і сльози, це світла пам"ять про рідних нам людей, це гордість за їхній подвиг. Наша місія зберегти і пронести цю пам"ять через час для майбутніх поколінь. Учні нашої гімназії започаткували проєкт "Хоробрі серця" як символ пам"яті про наших воїнів-односельчан, які героїчно загинули захищаючи нашу Батьківщину. Проєкт має на меті розказати історію життя кожного ГЕРОЯ. Тому ми просимо усіх долучитися до створення хорошої справи і якщо ви маєте спогади про наших хлопців поділіться ними будь ласка,можливо маєте фото, цікаві факти. Чекаємо на плідну співпрацю. Інформацію можна надсилати мені у приватні повідомлення.