бібліотека

Перед записом в бібліотеку читач повинен ознайомитися з правилами користування бібліотекою і підтвердити своє зобов'язання підписом на читацькому формулярі:
Не виносити з бібліотеки книги, які не записані у формулярі.
Бережливо ставитися до друкованих творів та інших носіїв інформації.
Користуватись цінною, в єдиному примірнику літературою, довідниками тільки в читальному залі.
При одержанні друкованих видань з бібліотечного фонду читач повинен переглянути їх у бібліотеці і у випадку знаходження пошкоджень попередити про це бібліотекаря.
Розписатися в читацькому формулярі за кожне видання.
Художня література видається у кількості не більше 3-х примірників строком на 15 днів.
У разі пошкодження або втрати видання читач повинен замінити його аналогічним та внести грошове відшкодування ринкової вартості.
Не порушувати порядку розстановки книг у фонді.
На початку навчального року проходити переатестацію.
У разі вибуття зі школи повернути до бібліотеки видання, які числяться за читачем.
Читачі мають дотримуватись в бібліотеці тиші і порядку, не заносити портфелі, сумки, та верхній одяг.
За порушення правил користування бібліотекою читач може бути позбавлений права користуватися всіма пунктами видачі літератури.
 Обов'язки учнів щодо збереження та використання підручників
Учні зобов'язані дбайливо поводитися з підручниками і книгами, як бібліотечними так і власними.
При отриманні підручників з бібліотеки переглянути їх і при виявленні дефектів повідомити бібліотекаря, якщо підручник має незначні пошкодження, відремонтувати його.
Якщо учнем підручник втрачений чи пошкоджений - повернути до бібліотеки такий же підручник або замінити іншим, який визначений бібліотекарем рівноцінним за змістом і вартістю.
До учнів, які недбайливо поводитимуться з підручником, застосовуються заходи громадського впливу.