"Ноутбук кожному вчителю"

25 квіт. 2023
06.04.2023 р. За сприяння Міністерства освіти і науки України, Вінниччина отримала 136 ноутбуків у межах ініціативи міжнародного донора The Global Business Coalition for Education, яка в Україні реалізується «World Vision International». Це фактично продовження реалізації державного проєкту «Ноутбук кожному вчителю».

Начальник ОВА Сергій Борзов вручив ноутбуки директорам закладів середньої освіти Вінницької, Іллінецької, Лука-Мелешківської, Барської, Могилів-Подільської територіальних громад.
«Ця техніка дозволить покращити доступність освітніх послуг та полегшить роботу нашим вчителям. У країні війна. Чимало наших дітей перебувають за кордоном, але завдяки цифровізації освітнього процесу мають можливість навчатись у рідній школі дистанційно.
Дякую усім директорам шкіл та у ваших особах усім освітянам за те, що залишились в Україні та продовжуєте навчати наших дітей», - зазначив очільник області, звертаючись до присутніх.
Також Сергій Борзов подякував Міністерству освіти і науки, міжнародним партнерам та усім, хто доклав чимало зусиль для того, щоб новенькі ґаджети потрапили до вчителів. У рамках державного проєкту "Ноутбук кожному вчителю" 1 ноутбук отримала КЗ "Стадницька гімназія".