Педагогічна рада "Формування в учнів інтересу до навчання та розвитку ключових компетентностей".

30 жовт. 2023
26 жовтня у гімназії відбулась педагогічна рада "Формування в учнів інтересу до навчання та розвитку ключових компетентностей".

На педагогічні раді заступник директора з навчально - виховної роботи Наталія Сташко наголосила, що головним завданням сучасної загальноосвітньої школи є забезпечення умов для розвитку і саморозвитку кожного учня, які реалізується через оновлення змісту навчальних програм, інноваційних технологій організації навчально-виховного процесу, в тому числі й організації домашньої самостійної роботи. Зазначила які домашні завдання мають розвивати критичне мислення – це дослідження проблем, формулювання аргументів; вирішення математичних головоломок та практичних завдань; підготовку до участі у дебатах та обговореннях. Також, що домашні завдання мають вчити планувати та організовувати свою діяльність - це самостійне навчання і вивчення нових навичок, ознайомлення із новими ресурсами, інструментами; пошук, відбір та оцінка інформації з різних джерел.

Корисним був аналіз анкетування здобувачів освіти гімназії та їх батьків, щодо виконання та ефективності домашніх завдань, які провела директорка гімназії Тетяна Черниш.

На педраді були висвітлені основні питання, які стосувалися даної теми, як теоретично так і практично.

Педагогічна Рада проведена цікаво та плідно, де з користю попрацювали педагогічні працівники.