Підсумки ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

28 бер. 2024
В усіх областях України та місті Києві 3 лютого 2024 року відбувся фінальний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Фіналістами конкурсу стали 744 здобувачів закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти, студенти та курсанти закладів вищої освіти.

Серед цієї талановитої молоді з усієї України була наша перлинка, учениця КЗ «Стадницька гімназія», Тищенко Вікторія.
Вікторія виборола призове ІІ місце (на всеукраїнському рівні).
Вітаємо з гідною та грандіозною перемогою! Ось і вийшло домогтися того, до чого було таке прагнення! Головне — віра і підтримка! Пишаємося,радіємо, посміхаємося разом з тобою цьому досягненню!
Нехай твою душу переповнюють світлі емоції. Нехай це буде далеко не остання перемога, хай життя подарує тобі ще багато можливостей проявити себе і завоювати шану, повагу, масу нагород і призів.