О Г О Л О Ш Е Н Н Я

5 квіт. 2024
На підтримку Захисників України, дитячий волонтерський центр «VinPatriot» ініціює благодійний марафон «Наближаючи Перемогу». Ініціатива триватиме у загальноосвітніх закладах Вінницької громади з 01 по 15 квітня 2024 року.

У рамках марафону запрошуємо доєднатися до благочинної лотереї у нашій гімназії.
Виручені кошти за посередництва ГО «Мольфар» буде спрямовано на закупівлю автівки для роти спеціальної розвідки 74 ОРБ.
11 квітня учнівський актив буде розігрувати призи:
✔️ 2 М'ЯКІ ІГРАШКИ "ГУСЬ-ОБНІМУСЬ"
✔️ПОДУШКИ "М'ЯЧ ФУТБОЛЬНИЙ"
✔️СУВЕНІРИ
✔️СОЛОДОЩІ
Протягом 8️⃣ КВІТНЯ з 1️⃣0️⃣ до 1️⃣1️⃣ ГОДИНИ, в приміщенні школи будуть продаватися лотерейні квитки.
Вартість квитка - 5️⃣0️⃣ грн.
Вінницька освітянська родина наприкінці 2022/2023 навчального року вже сприяла придбанню розвідувального дрону для 74 ОРБ в рамках акції «Донатим на Сармата». Наразі для виконання бойових завдань наші розвідники мають потребу в автомобілі.
Тож підтримайте ініціативу! Адже допомога Захисникам – це інвестиція в нашу прийдешню Перемогу.