27 січ. 2022

До 131 річчя з дня народження П.Г.Тичини

У січні виповнюється 131 рік з дня народження Павла Григоровича Тичини - видатного поета, державного і громадського діяча, сьогодні учні гімназії згадали творчість і життєвий шлях.
22 січ. 2022

22 січня – День Соборності України.
20 січ. 2022

Вшановування захисників Донецького аеропорту

Ні з чим не можна порівняти великий подвиг українських воїнів, які розпочали боротьбу за МИР на нашій землі у 2014-му. Скільки наших хлопців стали Ангелами!.. Вони це робили, щоб інші змогли дійти до Перемоги. Цими січневими днями ми часто чуємо слово"ДАП". Для когось це просто три літери.... але для когось це частина життя, це біль,сльози і смуток. Бої за Донецький аеропорт стали символом незламності та мужності українських захисників, яких за безстрашність, стійкість і непереможність назвали "кіборгами".
25 груд. 2021

Йде до нас Новий рік!

Як добре святкувати і веселитися в колі своєї шкільної родини!
24 груд. 2021

Конкурс "Ялинка без ялинки"

Сьогодні ми вже не можемо уявити собі новорічне свято без запашної красуні, адже звикли, що ялинка - головна новорічна окраса кімнати. Але з метою збереження зелених ялинових насаджень в нашій школі був проведений конкурс на кращу новорічну композицію "Ялинка без ялинки".
17 груд. 2021

Солодкі подарунки до Дня Святого Миколая

День Святого Миколая розпочинає зимові святкування. Особливо його полюбляють діти, тому що вони знають, що за слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків. 17 грудня, у КЗ "Стадницька гімназія" за добрі справи в нагороду, здобувачі освіти 1-4 класів отримали солодкі подарунки від міського голови Вінницької міської ради Сергія Моргунова, а учні 5-9 класів від ТОВ «Ольга».
13 груд. 2021

Свято Калити

Свято Калити пройшло сьогодні в усіх класах нашої гімназії, вшановуємо традиції українського народу. Щиро дякуємо матусям, які спекли запашні пироги!
7 груд. 2021

День української хустки

7 грудня у світі відзначають День української хустки. Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки. Сьогодні не часто можна побачити на сучасній жінці хустку. А дарма, адже хустка – це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій.
27 лист. 2021

День пам'яті жертв голодомору. Пам'ятаємо...

Кожного року у четверту суботу листопада усі українці о 16:00 запалюють на підвіконні свічку пам'яті . У цей день ми таким чином поминаємо тих, хто загинув у роки Голодомору. Тривав він аж 17 місяців (з квітня 1932 до листопада 1933 р.) і за цей час наш народ поніс колосальні втрати, то був жахливий час, який уявити нам сьогодні надто важко. Ця біда пронеслася "смерчем" по усіх населених пунктах, доторкнулася до кожної сім'ї і залишила по собі плач та горе.
24 лист. 2021

Герої не вмирають!