25 квіт. 2023

Учнівський проєкт"Хоробрі серця"

Кожен з нас розуміє, що час іде циклічно: минуле, сьогодення і майбутнє нерозривно пов’язані. Не дарма ж кажуть: «Майбутнє не прийде до того, хто забув минуле». Ми народжуємося, дорослішаємо, стаємо старше. Життя йде своєю чергою, і через роки зберігаються лише спогади. Навіщо ж вони потрібні? Якою силою вони володіють? У кожної людини свої спогади. Вони є радісними і не дуже, проте інколи вони бувають трагічними.
25 квіт. 2023

Батьківські збори

Краще разом! Багато позитивних емоцій отримала від спілкування з батьками. 17 та 18 квітня були проведені батьківські зустрічі гімназійної родини онлайн, на платформі Meet. Основне питання що розглядалося - це робота закладу протягом 2022-2023 навчального року, щодо особливостей дистанційного навчання та виховання тощо. Було забезпечено можливість зворотного зв'язку між батьками: чат для запитань.
24 квіт. 2023

Екологічний марафон "Ми творимо планету власноруч"

В рамках екологічного марафону «Ми творимо планету власноруч», протягом тижня, будуть висвітлюватися роботи наших старанних учнів! Проєкти викладатимуться за хештегом #МиТворимоПланетуВласноруч
24 квіт. 2023

Тиждень психології

Фотоквест "Піднімемо собі настрій". Чудово попрацювали учні, сподіваюсь, що на вустах посмішка з'явилась у вас)))
21 квіт. 2023

Конкурс STOP

"Природні загрози" старша вікова група (учні 5-9 класів) та "Безпека очима дітей" молодша вікова група (учні 1-4 класів). Конкурс малюнків в рамках Тижня цивільного захисту та Дня цивільного захисту в Стадницькій гімназії
21 квіт. 2023

День Цивільного Захисту

Основними завданнями проведення Дня Цивільного Захисту є вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок учнів та персоналу гімназії щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, а також виконання законодавчих актів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Нажаль, цьогоріч виникають певні нюанси в організації масових заходів у гімназії, зумовлені введенням "воєнного стану" всередині нашої держави...Але, ми і тут знаходимо вихід: слухаємо, переглядаємо, обговорюємо, спілкуємося...
18 квіт. 2023

Алея ялини

Алею ялини української та мондрини - юні підприємці нашої гімназії висадили на території закладу. Ми намагаємося щороку озеленювати шкільне подвір'я. Щиро дякуємо за подаровані саджанці дерев організації Вінагроліс.
17 квіт. 2023

З Великоднем!

Учні Стадницької гімназії щиро вітають усіх зі Світлим Христовим Воскресінням! Нехай з Великоднем до Вашої оселі прийде здоров'я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов'ю, а помисли будуть щирими та добрими. Хай Господь благословить на довгоочікувану Перемогу, мир та всіх земних благ! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
12 квіт. 2023

День космонавтики

У всьому світі 12 квітня відзначають Міжнародний день польоту людини в космос у зв'язку з важливим внеском космічної науки та техніки у розвиток людства. Цього ж дня в Україні відзначають день працівників ракетно-космічної галузі, який був встановлений президентським указом у 1997 році. Можливо серед наших учнів є майбутній космонавт?!
1 квіт. 2023

Зустріч випускників - 2023!!!!

Зустріч випускників - 2023!!!! #шкільнірокиСтадниці Зустріч випускників, однокласників — особлива подія, адже це зустріч з дитинством і юністю, з тими, хто пам’ятає тебе дитиною, з ким пережиті яскраві емоції. З учителями, які не тільки давали знання, а й допомагали.