16 бер. 2023

Головні правила інформаційної гігієни в умовах війни

У період коли наша країна перебуває у стані повномасштабної війни, коли більшу частину життя дітей та дорослих займають новини, надзвичайно важливим є поняття інформаційної гігієни. В рамках діяльності Центру національно-патріотичного виховання, Стадницька гімназія долучилася до акції "Умій орієнтуватися!" Учні гімназії закликають ОЗНАЙОМИТИСЯ з головними правилами інформаційної гігієни в умовах війни та ЗАПАМ'ЯТАТИ .
14 бер. 2023

День українського добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця.
9 бер. 2023

"Борітеся-поборете, вам Бог помагає! За вас правда, за вас сила і воля святая!"

Щороку 9 березня українці по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. У свідомості кожного громадянина нашої держави Т.Г. Шевченко займає місце національного героя. Завдяки своєму життю та творчості великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України. А вірші написані понад століття актуальні і сьогодні.
1 бер. 2023

Рух " Редан". Інформація для батьків

Останніми днями Україну сколихнула хвиля масових бійок за участі молоді та підлітків. Це може призвести до порушення громадського порядку, фізичного протистояння, нанесення тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості та летальних випадків. Дорогі батьки, будьте уважні до своїх дітей, цікавтесь їхнім життям!!!
25 лют. 2023

Пам'ятаємо, не забуваємо

25 лютого 1996 року народився наш ЗАХИСНИК, СТАДНИЧАНИН Климчук Валентин Васильович. Саме сьогодні в колі своєї родини та друзів відзначав би свій 27-й День народження..та не судилося.. Валентин Климчук загинув як Герой під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Любомирівка, Миколаївської області.Валентин був фаховим, кваліфікованим військовослужбовцем. Попри молодий вік брав участь в АТО з 2014 по 2017 роки. Слава ГЕРОЮ та вічна пам'ять.
25 лют. 2023

25 лютого у календарі українців особливий : День народження незламної, сильної духом, надзвичайно талановитої особистості - ЛЕСІ УКРАЇНКИ . Цьогоріч ми відзначили 152 роки від дня її народження.
24 лют. 2023

365 днів НЕЗЛАМНОСТІ!

365 днів... 365 днів і 9 років. 9 років і століття зазіхань російської імперії на наші землі. Українці бачили різні часи, та завжди боролися. За своїх рідних. За свободу. За майбутнє.
21 лют. 2023

Міжнародний день рідної мови

21 лютого вже традиційно Стадницька гімназія відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято не лише нагадує про культуру та багатомовність світу, а й про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні. У цей день, хоч і дистанційно, ми з учнями переглядаємо презентації , проводимо ігри, вікторини, квести ,читаємо вірші, обговорюємо цікавинки.
16 лют. 2023

16 лютого- День єднання

День єднання вперше був запроваджений в Україні у 2022 році відповідно до указу президента Володимира Зеленського. Взимку 2022 року росія почала без пояснень стягувати свої війська до українського кордону. Світові ЗМІ активно писали про можливість військового вторгнення РФ до України. Серед дат, коли це можливо, видання The Sun назвало день 16 лютого 2022 року. Щоб згуртувати українців, показати нашу силу в єдності і було запроваджено це свято.Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!
15 лют. 2023

Патріотичний фестиваль імені Максима Шимка

15 лютого у Вінницькому палаці дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної проходив Патріотичний фестиваль імені Максима Шимка, де відбулася виставка-перфоманс "Шлях до перемоги", виготовлялись обереги для воїнів, плелась маскувальна сітка, проводився благодійний ярмарок "Із дитячих пригорщ". Усе передано волонтерам, які найближчим часом їдуть з гуманітарною допомогою на передову.