24 квіт. 2023

Екологічний марафон "Ми творимо планету власноруч"

В рамках екологічного марафону «Ми творимо планету власноруч», протягом тижня, будуть висвітлюватися роботи наших старанних учнів! Проєкти викладатимуться за хештегом #МиТворимоПланетуВласноруч
24 квіт. 2023

Тиждень психології

Фотоквест "Піднімемо собі настрій". Чудово попрацювали учні, сподіваюсь, що на вустах посмішка з'явилась у вас)))
21 квіт. 2023

Конкурс STOP

"Природні загрози" старша вікова група (учні 5-9 класів) та "Безпека очима дітей" молодша вікова група (учні 1-4 класів). Конкурс малюнків в рамках Тижня цивільного захисту та Дня цивільного захисту в Стадницькій гімназії
21 квіт. 2023

День Цивільного Захисту

Основними завданнями проведення Дня Цивільного Захисту є вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок учнів та персоналу гімназії щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, а також виконання законодавчих актів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Нажаль, цьогоріч виникають певні нюанси в організації масових заходів у гімназії, зумовлені введенням "воєнного стану" всередині нашої держави...Але, ми і тут знаходимо вихід: слухаємо, переглядаємо, обговорюємо, спілкуємося...
18 квіт. 2023

Алея ялини

Алею ялини української та мондрини - юні підприємці нашої гімназії висадили на території закладу. Ми намагаємося щороку озеленювати шкільне подвір'я. Щиро дякуємо за подаровані саджанці дерев організації Вінагроліс.
17 квіт. 2023

З Великоднем!

Учні Стадницької гімназії щиро вітають усіх зі Світлим Христовим Воскресінням! Нехай з Великоднем до Вашої оселі прийде здоров'я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов'ю, а помисли будуть щирими та добрими. Хай Господь благословить на довгоочікувану Перемогу, мир та всіх земних благ! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
12 квіт. 2023

День космонавтики

У всьому світі 12 квітня відзначають Міжнародний день польоту людини в космос у зв'язку з важливим внеском космічної науки та техніки у розвиток людства. Цього ж дня в Україні відзначають день працівників ракетно-космічної галузі, який був встановлений президентським указом у 1997 році. Можливо серед наших учнів є майбутній космонавт?!
1 квіт. 2023

Зустріч випускників - 2023!!!!

Зустріч випускників - 2023!!!! #шкільнірокиСтадниці Зустріч випускників, однокласників — особлива подія, адже це зустріч з дитинством і юністю, з тими, хто пам’ятає тебе дитиною, з ким пережиті яскраві емоції. З учителями, які не тільки давали знання, а й допомагали.
1 квіт. 2023

Міжнародний день птахів

1 квітня – Міжнародний день птахів. Починаючи з 1923 року це свято стало уже традиційним і святкується у всіх школах України. Наші учні підготували виставку малюнків, гіпсових виробів, аплікацій та фотографій на тему «Птахи – які ви різні та цікаві»
20 бер. 2023

Всесвітній день Землі!

20 березня - Всесвітній день Землі! Діти нагадують дорослим, що тільки спільними зусиллями можна вберегти екологію нашої планети.