20 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

В рамках «Тижня безпеки дорожнього руху», учні гімназії малювали на асфальті "Правила дорожнього руху знай і завжди їх пам'ятай"❗
18 трав. 2023

День боротьби за права кримськотатарського народу

Сьогодні ,18 травня в Україні відзначається День боротьби за права кримськотатарського народу та вшановується пам'ять жертв депортації кримських татар.Депортація кримських татар розпочалася 18 травня 1944 року о 3 годині ранку й тривала до початку червня (перша і найбільша хвиля закінчилася 20 травня).
18 трав. 2023

День вишиванки

18 травня у 2023 році українці святкують День вишиванки. Саме цей одяг є нашим національним надбанням та оберегом. Разом - ми сила!!! З Днем вишиванки!!!
9 трав. 2023

Курс з тактичної медицини

9 травня колектив нашої гімназії пройшов курс з тактичної медицини.Тактична медицина – це надання медичної допомоги під час військових дій.Гасло тактичної медицини – правильні дії в правильний час!
8 трав. 2023

8 травня – День пам'яті та примирення

День пам'яті і примирення присвячений перемозі над нацизмом, а також вшануванню всіх його жертв.
1 трав. 2023

Давайте зробимо нашу гімназію квітучою!!!

Квіти для школи - це проєкт, який збирає кошти на купівлю цибулин тюльпанів для шкіл України. Допоможи дітям України виростити квіти перемоги у кожній школі.
28 квіт. 2023

Ми творимо планету власноруч

З 24 по 28 квітня, Стадницька гімназія взяла участь в екологічному марафоні #МиТворимоПланетуВласноруч
26 квіт. 2023

Чорнобильська катастрофа. Пам'ятаємо

Аварія на ЧАЕС — страхіття, яке уже 37 років неможливо забути. Сьогодні, учні 3 класу не лише поринули у той час, згадавши про цю подію, а й прослухали первинний інструктаж щодо дій в подібних ситуаціях.
25 квіт. 2023

"Ноутбук кожному вчителю"

06.04.2023 р. За сприяння Міністерства освіти і науки України, Вінниччина отримала 136 ноутбуків у межах ініціативи міжнародного донора The Global Business Coalition for Education, яка в Україні реалізується «World Vision International». Це фактично продовження реалізації державного проєкту «Ноутбук кожному вчителю».
25 квіт. 2023

"Ноутбук кожному вчителю"

04.04.2023 р. Сергій БОРЗОВ, голова Вінницької ОДА та міський голова Сергій МОРГУНОВ, спільно з МОН команда Мінцифри у 2023 році продовжили ініціативу «Ноутбук кожному вчителю». 356 хромбуків для 44 шкіл та 3 закладів освіти обласного підпорядкування передав для Вінницької громади. Виклики війни, які приходиться долати, вимагають від нас і нових підходів у роботі, особливо в освітній галузі.