21 лист. 2022

День Гідності та Свободи

На Майдані життя б’ється серце надії! На Майдані життя стали доньки й сини! Україно моя, чи здобудеться мрія, За яку свою кров ми в цей день пролили… Оксана Шпирко
16 лист. 2022

Толерантність врятує світ

У цьому році проведення тижня толерантності у нашому закладі припало на період дистанційного навчання, але це не вплинуло на реалізацію запланованих на цей період заходів.
15 лист. 2022

Акція "Дерусифікуй свою бібліотеку - допоможи ЗСУ!"

Впродовж місяця у Вінницькій ТГ проводилась акція "Дерусифікуй свою бібліотеку - допоможи ЗСУ!". Учні та вчителі нашої гімназії також під'єдналися до цієї справи та зібрали 200 кг макулатури.
14 лист. 2022

Міжнародний конкурс “БЕБРАС-2022”

З 8 по 13 листопада відбувся Міжнародний конкурс “БЕБРАС-2022” з інформатики та комп’ютерного мислення. Метою конкурсу є пошук і підтримка талановитих учнів і популяризація інформаційно-технологічних знань.
11 лист. 2022

Акція "Зелена хвиля"

В рамках проєкту "Зелена школа" соціальне шкільне підприємництво закладу провело акцію "Зелена хвиля", під час якої було висаджено 14 західних туй. Ми хочемо, щоб наша планета була зеленою, а школа- квітучою. Дякуємо всім за участь)
9 лист. 2022

Радіодиктант 2022

9 листопада - День української писемності та мови! Щороку, починаючи із 1997 року, згідно наказу президента Л.Д.Кучми, ми відзначаємо це величне свято. Воно стало рідним і таким вагомим! А цього року, як ніколи раніше, набуло нового значення, об'єднало справжніх патріотів.
3 лист. 2022

Засідання педагогічної ради на тему «Шляхи формування професійних компетентностей вчителя НУШ»

Що роблять вчителі на канікулах? Відпочивають? Та ні, хоч і немає галасливих дітей, не кличе дзвоник на урок та вчителі поспішають на роботу у школу. Для них канікули – це час заповнення класних журналів, підведення проміжних підсумків, планування на майбутнє, робота методичних об’єднань та засідання педагогічної ради.
14 жовт. 2022

Патріотичний марафон 2022

У п'ятницю, 14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць України та День козацтва.
7 жовт. 2022

I like English! What about you?

Перший місяць навчання on-line, дуже важко, особливо першачкам, але ми молодці й справляємося!
5 жовт. 2022

Вибори президента гімназії

Доброго дня. Кожний рік ми обираємо президента гімназії. І цей рік не виключення. Балатуються у нас одні дівчата: учениці 7 та 8 класу. Успіху вам, красуні!