16 бер. 2018

Флешмоб присвячений 204-річниці від дня народження Т.Г. Шевченка

«Щоб слово пламенем взялось, щоб людям серце розтопило…»
28 лют. 2018

Звіт про проведення тижня інформатики

З 19.02.2018 по 23.02.2018 в нашій школі проходив тиждень інформатики. Актуальність проведення «Тижня інформатики» полягає в тому, що даний захід вдало поєднує ігрові і навчальні моменти, показує значущість і роль інформатики в сучасному динамічному суспільстві, сприяє розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості, винахідливості.
26 лют. 2018

Посвята в читачі

У нашій шкільній бібліотеці щороку проводиться свято «Посвята в читачі» для першокласників. Ось і одного лютневого дня, а саме 23 лютого в супроводі класного керівника Шляхитнюк В.М. учні першого класу дружно вступили до лав читачів шкільної книгозбірні. Бібліотекарем Приймук К.Я. з дітьми було проведено розмову про важливість читання та про дотримання правил бережливого ставлення до книг. Незабутнє враження справили на дітей гості свята Книга, Лікар Айболить та Хлопчисько.
1 січ. 2018

З Новим роком!
14 груд. 2017

Екскурсія на Клавдіївську фабрику ялинкових прикрас

Новий рік - найулюбленіше свято. Напередодні нас завжди охоплює дивне відчуття, наче має статися щось радісне та чарівне. Усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята - вибирають красиві ялинки, купують різні фрукти, солодощі, готують подарунки для близьких. Змалечку Новий рік - це наче казка. Таку казку для учнів Стадницької ЗОШ організували вчителі. 14 грудня ми вирушили до Клавдіївської фабрики ялинкових прикрас.
22 лист. 2017

Екскурсія на Вінницьку кондитерську фабрику ROSHEN

22 листопада учні 5 класу нашої школи побували на Вінницькій кондитерській фабриці ROSHEN. Дітям провели екскурсію виробничими цехами, ознайомили із процесом виготовлення шоколаду. Школярі отримали море задоволення і солодкі подарунки від корпорації ROSHEN.
17 лист. 2017

«Зелена школа» в Стадниці

Усвідомлення батьківщини до кожного з людей приходить по-своєму. Але приходить час — і кожний розуміє нерозривну єдність із рідною землею. Адже на цій землі зросли наші діди і батьки, на ній вчилися ходити ми і зроблять перші кроки наші нащадки. Споконвіку боронили цю землю наші предки, берегли її як найцінніший скарб. Вона завжди була їхнім багатством, яким пишались і захищали. А беручи від природи її дари, люди розуміли, що цих щедрот буде значно більше, якщо вони берегтимуть природу. Людина та природа — поняття взаємопов’язані та взаємозалежні, адже людство існуватиме доти, доки існуватиме природне середовище. Створюючи загрозу природі, ми загрожуємо самим собі. В. Сухомлинський писав із цього приводу: «Поняття «природа» — єдине ціле. У цьому своя гармонія та постійність, взаємозв’язки та залежності; вона — джерело буття й суть буття, вона єдина й нерозривна з людиною. Кожний з нас — природа, що стала людиною. Людина доти могутня й непереможна, доки вірна законам природи — пізнаним і непізнаним, не нею встановленим... Активно впливати на природу, але залишатись її сином.