14 лют. 2023

" З любов'ю до ЗСУ"

Українці непереможні, бо боронять свою святу землю! Сьогодні серця кожного сповнені любові до неньки-України, віри у її Перемогу та вдячності її героям-захисникам .Цьогоріч головний об‘єкт кохання всіх українців — це ЗСУ. Їхні вчинки є найпотужнішим проявом турботи та любові. Тож День закоханих 14 лютого — це чудова нагода зізнатися у коханні та висловити вдячність нашим захисникам і захисницям. Зі словами щирої подяки та підтримки звернулися учні Стадницької гімназії до усіх наших місцевих воїнів, де б вони зараз не були — на передовій, у частині, чи у шпиталі.
29 січ. 2023

День пам’яті Героїв Крут

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.29 січня 1918 року на залізничній платформі в Крутах до 520 українських вояків і студентів з 16 кулеметами та однією гарматою дали бій росіянам, які мали десятикратну перевагу в живій силі, бронепотягах та артилерії.У бою під Крутами українські війська виконали наказ командування - наступ більшовиків було зупинено. Наші війська організовано відступили, руйнуючи за собою колії й мости. А Симон Петлюра мав час придушити повстання більшовиків, яке тоді ж розпочалося на заводі "Арсенал".
22 січ. 2023

З Днем Соборності України!

22 січня ми відзначаємо одне із знакових свят української держави - День Соборності України.
20 січ. 2023

“Кіборги” вистояли, не встояв бетон

“Кіборги” вистояли, не встояв бетон”, – фраза, яка увійшла в історію разом із подвигом українських бійців. Бої за Донецький аеропорт тривали з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року, тобто 242 дні. 18-21 січня 2015 року внаслідок підриву терміналу ДАП загинуло 58 захисників-кіборгів, які відстоювали цей плацдарм до останньої краплі крові.
17 січ. 2023

Гаряча Лінія психологічної допомоги і підтримки для дорослих і дітей

Гаряча Лінія психологічної допомоги і підтримки для дорослих і дітей за номером 0 800 210 160 (конфіденційно, анонімно, цілодобово) безкоштовно зі всіх операторів в Україні.
11 січ. 2023

Приклад для наслідування!!!

Вчинок,який розчулилив до сліз… Сьогодні у Міжнародний день "Дякую" двоє учнів нашої гімназії Чорноморець Сергій та Романенко Артем , незмовляючись, зворушили всіх своїм вчинком. Сергій разом із своєю сестричкою Веронікою та братиком Дмитром наколядували на Різдво 500 гривень , а Артем - 540 гривень,.Діти разом передали їх на потреби ЗСУ. До речі, Артемів брат захищає нас з вами та рідну землю.

ІІ (міський) етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

19 грудня відбувся ІІ (міський) етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. За результатами конкурсу ми щиро вітаємо з перемогою ( І місце) ученицю 4 класу Тищенко Вікторію Вікторівну Бажаємо невичерпної енергії, творчого натхнення, нових досягнень та здобутків.
28 груд. 2022

Акція "Ялинка без ялинки"

Наближаються Новорічні свята. Всі прикрашають свої оселі. В нашій школі кожний рік проводиться акція "Ялинка без ялинки", а цього року - акція "Замість ялинки - зимовий букет".
28 груд. 2022

Всеукраїнська тиха акція «Різдво для Героя»

У 2017 році започатковано Всеукраїнську тиху акцію «Різдво для Героя», що передбачає виготовлення та покладання різдвяних віночків до місць пам’яті загиблих захисників та захисниць України з метою вшанування їх пам’яті напередодні різдвяних свят.
15 груд. 2022

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій

11 грудня 2022 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, у якому взяли участь 88 учнів ЗЗСО Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.