18 трав. 2023

День вишиванки

18 травня у 2023 році українці святкують День вишиванки. Саме цей одяг є нашим національним надбанням та оберегом. Разом - ми сила!!! З Днем вишиванки!!!
9 трав. 2023

Курс з тактичної медицини

9 травня колектив нашої гімназії пройшов курс з тактичної медицини.Тактична медицина – це надання медичної допомоги під час військових дій.Гасло тактичної медицини – правильні дії в правильний час!
8 трав. 2023

8 травня – День пам'яті та примирення

День пам'яті і примирення присвячений перемозі над нацизмом, а також вшануванню всіх його жертв.
1 трав. 2023

Давайте зробимо нашу гімназію квітучою!!!

Квіти для школи - це проєкт, який збирає кошти на купівлю цибулин тюльпанів для шкіл України. Допоможи дітям України виростити квіти перемоги у кожній школі.
28 квіт. 2023

Ми творимо планету власноруч

З 24 по 28 квітня, Стадницька гімназія взяла участь в екологічному марафоні #МиТворимоПланетуВласноруч
26 квіт. 2023

Чорнобильська катастрофа. Пам'ятаємо

Аварія на ЧАЕС — страхіття, яке уже 37 років неможливо забути. Сьогодні, учні 3 класу не лише поринули у той час, згадавши про цю подію, а й прослухали первинний інструктаж щодо дій в подібних ситуаціях.

"Ноутбук кожному вчителю"

06.04.2023 р. За сприяння Міністерства освіти і науки України, Вінниччина отримала 136 ноутбуків у межах ініціативи міжнародного донора The Global Business Coalition for Education, яка в Україні реалізується «World Vision International». Це фактично продовження реалізації державного проєкту «Ноутбук кожному вчителю».

"Ноутбук кожному вчителю"

04.04.2023 р. Сергій БОРЗОВ, голова Вінницької ОДА та міський голова Сергій МОРГУНОВ, спільно з МОН команда Мінцифри у 2023 році продовжили ініціативу «Ноутбук кожному вчителю». 356 хромбуків для 44 шкіл та 3 закладів освіти обласного підпорядкування передав для Вінницької громади. Виклики війни, які приходиться долати, вимагають від нас і нових підходів у роботі, особливо в освітній галузі.

Учнівський проєкт"Хоробрі серця"

Кожен з нас розуміє, що час іде циклічно: минуле, сьогодення і майбутнє нерозривно пов’язані. Не дарма ж кажуть: «Майбутнє не прийде до того, хто забув минуле». Ми народжуємося, дорослішаємо, стаємо старше. Життя йде своєю чергою, і через роки зберігаються лише спогади. Навіщо ж вони потрібні? Якою силою вони володіють? У кожної людини свої спогади. Вони є радісними і не дуже, проте інколи вони бувають трагічними.

Батьківські збори

Краще разом! Багато позитивних емоцій отримала від спілкування з батьками. 17 та 18 квітня були проведені батьківські зустрічі гімназійної родини онлайн, на платформі Meet. Основне питання що розглядалося - це робота закладу протягом 2022-2023 навчального року, щодо особливостей дистанційного навчання та виховання тощо. Було забезпечено можливість зворотного зв'язку між батьками: чат для запитань.