21 лют. 2024

Міжнародний день рідної мови

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно рішення тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Історія свята, на жаль, має трагічний початок.

Профорієнтація

Учні нашої гімназії відвідали ДНЗ "Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості", де познайомилися з цікавими професіями і навіть спробували виготовляти зефір (який же він смачний!!!), спостерігали за процесом виготовлення чудового напою- крюшон. Дякуємо викладачам закладу за пізнавальні майстер-класи.

Інформаційні заходи до Дня Небесної сотні

Революція Гідності – масовий громадянський протест, який тривав 94 дні – з 21 листопада 2013 року до 22 лютого 2014 року. Його було спричинено різкою зміною зовнішньополітичного курсу та вектора розвитку держави, а згодом антиконституційними діями влади. Центром подій стали столичний майдан Незалежності та навколишні вулиці: Хрещатик, Михайла Грушевського, Інститутська.

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, учні КЗ "Стадницька гімназія" вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Учні приєдналися до щорічної «тихої» акції «Ангели пам'яті». Це символічна традиція вшанування загиблих Героїв Небесної Сотні паперовими ангелами.
19 лют. 2024

День Державного герба України

Державний герб України – це один із чотирьох офіційних символів поряд з Прапором, Гімном і Конституцією.
16 лют. 2024

День Єднання

16 лютого Україна відзначатиме державне свято - День єднання. Президент України Володимир Зеленський заснував його у 2022-му на тлі попереджень про можливу війну.Взимку 2022 року американська та західноєвропейська розвідки попереджали Україну про можливе вторгнення РФ і навіть називали дату - 16 лютого. Ніхто не хотів вірити в це - країна продовжувала жити своїм життям і турботами. Але в суспільстві все-таки почалися хвилювання. Для підняття духу і, щоб зменшити психологічний тиск, президент України Володимир Зеленський встановив нове свято, покликане нагадати, що саме в єднанні - наші сила та міць. "Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання", - сказав тоді президент.
15 лют. 2024

Патріотичний фестиваль імені Героя України Максима Шимка

15 лютого, у Вінниці відбувся Патріотичний фестиваль імені Героя України Максима Шимка. Учениці 7 класу КЗ «Стадницька гімназія» відвідали фестиваль та мали змогу долучитися до майстер-класів. Доєдналися до благодійного ярмарку «Із дитячих пригощ», придбавши смаколики та різну випічку.
22 січ. 2024

Учні Стадницької гімназії РАЗОМ долучилися до флешмобу з нагоди Дня Соборності України!

Вітаємо зі святом та щиро бажаємо завжди любити свою країну, пишатися історією та своїм народом. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай щодня дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, мир та світлу надію.
22 січ. 2024

#Ми_разом!Ми_одна країна!

День Соборності України святкують 22 січня в пам'ять проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР. Цього історичного дня 105 років тому українські землі вперше об'єдналися в одній державі. Сьогодні соборність українців охоплює обидві півкулі Землі, у кожному куточку якої пролунало: я – українець. I'm Ukrainian.
20 січ. 2024

День пам’яті захисників Донецького аеропорту

Цими січневими днями, в Україні відзначається День пам’яті захисників Донецького аеропорту. День пам’яті захисників Донецького аеропорту було встановлено з ініціативи українських воїнів, які 242 дні боронили цей стратегічний об’єкт. Слава незламним Героям-Кіборгам!!!