30 жовт. 2023

Педагогічна рада "Формування в учнів інтересу до навчання та розвитку ключових компетентностей".

26 жовтня у гімназії відбулась педагогічна рада "Формування в учнів інтересу до навчання та розвитку ключових компетентностей".
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

День української писемності та мови з 1997 року традиційно відзначали 9 листопада, у день пам’яті преподобного Нестора Літописця, який започаткував писемну українську мову.
27 жовт. 2023

Радіодиктант національної єдності

Радіодиктант національної єдності-2023: у День української писемності та мови 27 листопада (вперше цьогоріч) відбувся щорічний диктант.
18 жовт. 2023

Захід в рамках Місяці кібербезпеки

Навчання має бути захопливим. Якщо матеріал до уроку підібрано цікавий, то діти поринають у роботу, спостерігають, співпереживають, дають свої рекомендації, роблять висновки. Саме так опановували молодші школярі премудрості безпечної поведінки у мережі Інтернет під час місяця кібербезпеки. А допомагали школярикам опановувати ази кібербезпеки мультиплікаційні персонажі. Навчатися, переглядаючи і обговорюючи мультики, - це прикольно.
17 жовт. 2023

Свято"Козацькому роду нема переводу"

14 жовтня в 6 класі було проведене свято"Козацькому роду нема переводу".
13 жовт. 2023

#Не_ведусь: я знаю, як спілкуватись в Інтернеті

13 жовтня, в рамках Місяця кібербезпеки, для учнів 5 класу КЗ «Стадницька гімназія» проведено урок з елементами тренінгу «#Не_ведусь: я знаю, як спілкуватись в Інтернеті». Метою заняття було сформувати в дітей навички безпечного спілкування та безпечної поведінки в Інтернеті.
13 жовт. 2023

Оголошуємо екологічний проєкт «Шкільний макулатуринг»!

Мета акції: охорона навколишнього середовища, збереження лісів, поповнення книжкового фонду шкільної бібліотеки.
10 жовт. 2023

"Осінні фарби моєї Стадниці"

Ідете до школи чи додому? Зупиніться, погляньте навкруг...може побачите те, чим захочете поділитися. Пожовкле листя, темний ліс на фоні сірих хмар чи переліт птахів...
6 жовт. 2023

Проєкт «Крила»

Сьогодні наш заклад відправив партію пластикових кришечок у рамках проєкту «Крила», який ініціював Благодійний фонд «ОВЕС».
5 жовт. 2023

Оголошення!

Учні та педагогічний колектив нашої гімназії запрошують Вас на презентацію проєкту "Хоробрі серця" про наших захисників-односельчан, які віддали своє життя боронячи рідну Україну. Захід відбудеться 6 жовтня о 17 годині у приміщенні Комунального закладу "Стадницька гімназія". Адміністрація закладу