28 груд. 2023

Психологічний семінар

#КАНІКУЛИ А якщо в школі канікули? ПСИХОЛОГІЧНИЙ СЕМІНАР. Однією з цікавих форм організації роботи з педагогами є психолого-педагогічний семінар. Сьогодні 28 грудня практичним психологом гімназії Завертаною Катериною було проведено практичне заняття з елементами тренінгу на тему "Резильєнтність (стресостійкість) або як не "розсипатись" під час війни". Проблема професійного здоров’я людини дедалі гучніше заявляє про себе.
27 груд. 2023

Педагогічні читання

А що як у школі канікули? В той час як наші учні відпочивають, святкують, спілкуються з друзями весь педагогічний колектив ПРАЦЮЄ, НАВЧАЄТЬСЯ, САМОВДОСКОНАЛЮЄТЬСЯ) 27 грудня в цікавій дружній обстановці пройшли педагогічні читання.
22 груд. 2023

#Різдво для Героя

Сьогодні наші учні долучилися до Всеукраїнської тихої акції "Різдво для ГЕРОЯ" започаткованої у 2017 році. За час російської агресії тисячі хоробрих синів і дочок України загинули через військові дії. Точні військові втрати Україна не розкриває - це вважається військовою таємницею. Але кожен загиблий на фронті - це неоціненна втрата для країни і для сім'ї військового.
14 груд. 2023

Оголошення!

Адміністрація КЗ «Стадницька гімназія» доводить до вашого відома, що з 01.01.2024 року буде змінена адреса електронної пошти закладу. Просимо всі листи надсилати за новою адресою, а саме: [email protected]
11 груд. 2023

Всеукраїнська акція "Національний тиждень читання"

З 04 до 10 грудня 2023 року, в Україні проводилася Всеукраїнська акція "Національний тиждень читання". Пропонуємо вашій увазі "Добірку улюблених історій" наших маленьких читачів
7 груд. 2023

7 грудня - День української хустки

Свято походить з нашої, Вінницької області. Саме тут вигадали вшановувати хустку. Святкування полюбилося українкам. Флешмоб підтримують навіть з-за кордону.
6 груд. 2023

Всеміський флешмоб "Дякую ЗСУ!"

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України! Учасники всеміського флешмобу «Дякуємо ЗСУ!» - учні КЗ "Стадницька гімназія":
4 груд. 2023

"ТЕПЛА АКЦІЯ "

Здобувачі освіти КЗ "СТАДНИЦЬКА ГІМНАЗІЯ " взяли активну участь в "ТЕПЛІЙ АКЦІЇ " яка завершилась 30 листопада. Акція проходила за ініціативи учнівського самоврядування навчальних закладів Вінницької ТГ, голови учнівського самоврядування Стадницької гімназії - Стасюк Вікторії.
4 груд. 2023

Проєкт "Хоробрі серця"

Україна… Країна смутку і краси… Це країна, котра найбільше прагнула волі і найменше мала її. Україна – це держава, яка протягом усієї своєї історії боролася. Боролася за волю, за щастя, за незалежність...Наші серця сповнює два почуття: почуття смутку і вдячності. Вдячності тим, хто воює за волю. Ці люди гідні називатися Героями.Сміливі, рішучі… вони не боялися ворога та йшли до мети!Хто ці люди? Герої?
25 лист. 2023

День пам'яті жертв Голодомору

Голодомор 32-33 року — одна з найстрашніших сторінок історії українського народу. Це історія геноциду проти квітучої нації, що жила на родючій землі. Тоді, у ті роки, весь хліб, який виростили українські селяни, з України було вивезено, і тисячі людей пухли та вмирали з голоду, втрачаючи своїх дітей. Страшнішого, здається, у світі бути просто не може!Це був період справжніх випробувань, перевірки на людяність. Тому шануймо тих, хто зумів мужньо вистояти такий тяжкий для країни час.