6 жовт. 2023

Проєкт «Крила»

Сьогодні наш заклад відправив партію пластикових кришечок у рамках проєкту «Крила», який ініціював Благодійний фонд «ОВЕС».
5 жовт. 2023

Оголошення!

Учні та педагогічний колектив нашої гімназії запрошують Вас на презентацію проєкту "Хоробрі серця" про наших захисників-односельчан, які віддали своє життя боронячи рідну Україну. Захід відбудеться 6 жовтня о 17 годині у приміщенні Комунального закладу "Стадницька гімназія". Адміністрація закладу
3 жовт. 2023

Ескурсія до Вінницького літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського

Осінні теплі дні так і кличуть на прогулянку! От і ми ,з учнями 9 класу, вирішили скористатися такою можливістю. 3 жовтня ми усі разом вирушили на екскурсію до Вінницького літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського.
2 жовт. 2023

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!! ВОНИ ЖИВУТЬ У НАШИХ СЕРЦЯХ!!!

1 жовтня, українці вперше в нову дату відзначають День захисників і захисниць. Також у цей день святкують Покрову Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.

Наші хлоп’ята – справжні козачата

«Наші хлоп’ята – справжні козачата» - під таким гаслом відбулися козацькі забави у 2 класі. Наші хлопчики проходили справжні козацькі випробування, продемонструвавши свою силу, спритність, влучність, наполегливість, силу духу і козацьке братерство. Дівчатка, як справжні берегині, підтримували хлопчиків, надихали і допомагали їм. Тож можна із впевненістю сказати: «Козацька слава не вмре, не загине».

День учнівського самоврядування!

Як же відповідально наші дев'ятикласники готувались до уроків... в них все вдалося!!! Освітній процес проходив в гарній дружній і дисциплінованій атмосфері.

Трагічна сторінка нашої історії… Бабин Яр

Розстріли у Бабиному Яру. Трагічна сторінка нашої історії… Бабин Яр – місце, що стало могилою для понад 33 тисяч осіб. Усі вони полягли від нацистських куль 29 та 30 вересня 1941 року. У подальші роки окупації Києва 1941-1943 років нацисти позбавили життя від 70 до 100 тисяч людей. Точна кількість жертв досі не встановлена...
28 вер. 2023

Загальношкільні батьківські збори

27 вересня 2023 року у Стадницькій гімназії пройшли загальношкільні батьківські збори на тему «Створення безпечного освітнього середовища, формування в учнів ціннісних життєвих навичок»
27 вер. 2023

Благодійна акція: "Кава з освітянами"

Напередодні Дня працівників освіти, 29 вересня з 8.00 і до 14.00 педагоги Стадницької гімназії, під час перерв будуть пригощати чаєм та кавою усіх бажаючих.
22 вер. 2023

Проєкт «КРИЛА»