3 трав. 2024

Великдень "на носі"

Ще з давніх часів одним із головних великодніх атрибутів вважалися фарбовані яйця. Саме вони є символом Воскресіння Христа, символом очищення для нового і кращого життя.
2 трав. 2024

Конкурс учнівських екологічних ініціатив «Ековектор» 2024 року

Вітаємо Вікторію Стасюк та Вікторію Шепель учнів 8 класу з перемогою в конкурсі учнівських екологічних ініціатив «Ековектор» 2024 року
22 квіт. 2024

Чисте довкілля - запорука здорової нації!

Традиційно, на початку квітня, стартує щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля».
22 квіт. 2024

#Посади_дерево_посади_квітку_2024

Екологічне виховання - один з головних напрямів виховного, а також навчального процесу в КЗ "Стадницька гімназія".
17 квіт. 2024

День Цивільного захисту

17 квітня 2024 року у КЗ "Стадницька гімназія" було проведено День Цивільного захисту. Ворог та природа внесла корективи в проведенні деяких запланованих заходів.
11 квіт. 2024

Участь у благодійному марафоні "Наближаючи перемогу"

11 квітня, в Стадницькій гімназії розіграно призи у лотереї, в рамках благодійного марафону "Наближаючи перемогу" від дитячого волонтерського центру «VinPatriot"
7 квіт. 2024

Зустріч випускників - 2024

8 років традиції Зустрічі випускників у нашому закладі... 4-й рік ми не можемо зустріти наших випускників у стінах Стадницької гімназії через коронавірус та війну... 2-й рік як ми готуємо Зустріч - онлайн.
6 квіт. 2024

Флешмоб «White card»

5 квітня Українська федерація «Спорт заради розвитку» організувала флешмоб «White card» у якому наш заклад взяв активну участь
5 квіт. 2024

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

На підтримку Захисників України, дитячий волонтерський центр «VinPatriot» ініціює благодійний марафон «Наближаючи Перемогу». Ініціатива триватиме у загальноосвітніх закладах Вінницької громади з 01 по 15 квітня 2024 року.
4 квіт. 2024

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Разом із 3 класом провели літературну годину "Книга - мій друг".