12 груд. 2022

Всеукраїнський проєкт Flowers4School

Квіти – величезний подарунок, який природа зробила людині, і яким людина користується. Квіти служать прикрасою, предметом обожнювання, натхнення, а деякі з них мають навіть лікувальними властивостями. В непростий для нашої України час наш заклад вирішив нести в життя прекрасне-квіти. Для цього ми зареєструвалися у всеукраїнському проєкті Flowers4School.
8 груд. 2022

Тиждень правових знань

Кожна людина від нарождення має природні права. Всі вони закріплені в Декларації прав людини, яка прийнята міжнародним товариством. Дивно, але людству знадобилися століття, щоб зрозуміти власні права та утвердити їх.
7 груд. 2022

7 грудня - Всесвітній День української хустки!

Засноване свято з метою об'єднання жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій. Адже здавна в українських сім'ях оберегом, символом кохання та злагоди служила саме хустка.
6 груд. 2022

День Збройних Сил України

6 грудня - День Збройних Сил України. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу нашої Батьківщини! Слава Збройним Силам України! Слава Україні!
5 груд. 2022

День волонтера — International Volunteer Day

грудня у світі та в Україні зокрема відзначають День волонтера — International Volunteer Day. Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку — один з міжнародних днів ООН, присвячений особам, що займаються волонтерством. Волонтери (добровольці) — це люди, які свій вільний час витрачають на благо суспільства. Особливо актуальним це свято є сьогодні, адже на плечах волонтерів лежить неабияка допомога та відповідальність під час війни.
2 груд. 2022

Міжнародний день боротьби за скасування рабства

Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства.
1 груд. 2022

Річниця Всеукраїнського референдуму щодо незалежності України

В цей день українці відзначають річницю – 1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум щодо незалежності України, на якому волевиявленням народу було підтверджено Акт проголошення незалежності України, ухвалений 24 серпня 1991 року Верховною Радою."Не підтримати незалежність означає підтримати залежність", – таким був головний аргумент тих, хто бачив майбутнє України тільки в незалежному статусі.
30 лист. 2022

ХІІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»

Учні КЗ "Стадницька гімназія" взяли участь у ХІІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Конкурс був проведений 25 листопада 2021 р
26 лист. 2022

День пам’яті жертв голодомору…

Знищити українців як націю – мета організаторів Голодомору. Остаточно ліквідувати мову, культуру, історію, все те, що робило нас унікальними в цьому світі. Тому масштаби злочину такі великі, тому вбито мільйони людей.
22 лист. 2022

"Рух громадянського спротиву "Жовта стрічка"

21 листопада, у День Гідності та Свободи, українців та весь демократичний світ закликають пов'язати жовту стрічку, щоб підтримати опір на окупованих територіях нашої держави.